КИЕВ
05:51
Брюссель
04:51
Москва
06:51
Понедельник, 1 июня 2020

НовостиЗ 2019 року всі заклади мають подбати про безбар’єрний простір для людей з особливими потребами

21 декабря, 09:00  Социальная  Украина

Вже невдовзі всі заклади громадського харчування в Україні повинні будуть подбати про створення безбар'єрного простору, щоб задовільнити потреби людей з обмеженими можливостями.

 

Відповідний пункт був внесений в нові Державні будівельні норми, повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Лев Парцхаладзе на своїй сторінці в Facebook.


"Всі ми маємо однакові права, тільки не всі це розуміють, на жаль. На сьогоднішній день більшість закладів не мають навіть безбар'єрного входу, не говорячи про доступний простір всередині. Але це зміниться", - наголосив він.


Він зазначив, що у нових ДБН щодо доступності була прописана обов'язкова норма - влаштовувати безбар'єрний простір у кафе, ресторанах та інших закладах харчування.

За словами Парцхаладзе, ДБН мають вступити в дію вже навесні 2019 року.


Зокрема в нових будівельних нормах вказано, де саме в закладі повинні створюватися місця для людей з інвалідністю, а також правила проектування входу і інших елементів приміщення, якими користуються відвідувачі. В нормах також зазначені параметри універсальних туалетних кабінок.


Парцхаладзе наголосив, що оновлені ДБН адаптовані до європейських норм.


Джерело: today

 

Версия для печати
Обзор сети

Разместить рекламу