КИЕВ
06:16
Брюссель
05:16
Москва
07:16
Вторник, 5 июля 2022

НовостиВерховна Рада не включила до порядку денного законопроект президента Зеленського про імпічмент

04 июня, 14:01  Политическая  Украина
Верховна Рада

Також парламент відмовився включати до порядку денного ще один президентський проект закону, який Зеленський зазначив як невідкладний.


Верховна Рада України не включила до порядку денного два законопроекти, які зареєстрував президент Володимир Зеленський. Мова йде про проект закону про імпічмент президента і виборчі права військовослужбовців під час парламентських виборів. Останній законопроект Зеленський визначив як невідкладний.


За включення до порядку денного законопроекту "Про особливу процедуру усунення президента України (імпічмент)" проголосувало всього 110 народних депутатів. У той же час за проект закону "Про вибори народних депутатів України "щодо забезпечення виборчих прав військовослужбовців" проголосувало 10 парламентаріїв.


Також Рада відмовилася вносити до порядку денного низку інших законопроектів, серед яких документи, що стосуються сфери фінансування програм і установ охорони здоров'я, житлово-комунальних послуг та енергетики.


Як повідомлялося, 29 травня президент Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради проект закону про імпічмент. Крім того, кілька законопроектів про імпічмент було зареєстровано народними депутатами. За кілька годин до Зеленського проект закону подав депутат від БПП Олексій Гончаренко.

 

Спікер Ради Андрій Парубій заявив про те, що деякі законодавчі ініціативи в поданому президентом Володимиром Зеленським проекту закону про імпічмент глави держави його дивують.

 

 

Джерело: Дзеркало Тижня

 

 

Версия для печати
Обзор сети

Разместить рекламу