|
До волонтерів Червоного Хреста за допомогою звернулись 14 постраждалих. Ще двох в напівпритомному стані забрала швидка допомога.
"До нас було 14 звернень з легкими травмами, в тому числі скарги на сльозогінний газ. Ще двох осіб в напівпритомному стані, майже без свідомості, передали до "швидкої", перед тим надали першу допомогу. До нас звертались як активісти, так і правоохоронці", - повідомила кореспонденту Укрінформу волонтер загону швидкого реагування ТЧХУ Олена Паншина.
Представники Червоного Хреста вже завершили чергування.
"Ситуація більш-менш стабілізувалась, відкрили проїжджу частину, на момент, коли волонтери вже йшли з чергування, біля сцени безпосередньо під Верховною Радою залишалось близько 50-70 людей", - розповіла представниця Червоного Хреста.
Як ми уже писали, в Нацполіції раніше повідомляли про двох постраждалих правоохоронців.
Пізніше радник міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк в ефірі телеканалу «Наш» повідомив про 26 затриманих.
«На даному етапі у нас 17 постраждалих правоохоронців, двоє з яких перебувають в медичних закладах. Я думаю, що ця цифра може змінюватися. І 26 затриманих правопорушників», — заявив Шкіряк.
Під Верховною Радою 17 грудня одночасно проходило кілька масових акцій. Зокрема, це акції щодо ринку землі, авто на єврономерах і на підтримку законопроєктів щодо Трудового кодексу.
Бійка сталося, коли представники Нацкорпусу спробували поставити намети. Протестувальники кидали в поліцейських камінням, запускали димові шашки та фаєри. Поліція відповіла слізогінним газом.
Правоохоронці затримали кілька мітингувальників.
Версия для печати |
влажность:
давление:
ветер: