КИЕВ
13:33
Брюссель
12:33
Москва
14:33
Воскресенье, 5 февраля 2023

НовостиПризначення мене главою МОЗ було б найбільшою помилкою Зеленського – Михайло Радуцький

06 августа, 15:06  Политическая  Украина
Михайло Радуцький

Новообраний народний депутат від партії "Слуга народу", почесний президент клініки "Борис" Михайло Радуцький спростував інформацію щодо імовірного призначення його міністром МОЗ та заявив, що це було б найбільшою помилкою Президента України Володимира Зеленського.


 

Про це Радуцький сказав, відповідаючи на запитання журналістів, повідомляє кореспондент Укрінформу.


"Я вважаю, що це було б найбільшою помилкою Президента Зеленського призначити мене міністром охорони здоров'я України. Як і будь-яку іншу особу, яка є публічною. Бо вона 90% свого часу буде займатися не медициною, МОЗом, а відмиванням вентилятора, який на тебе щось кидає. Вважаю, що у партії "Слуга народу" та у Президента все вийде і міністри будуть менеджерами, які не будуть цікаві народу", - сказав Радуцький.


Водночас він заявив, що працюватиме у Комітеті Верховної Ради з питань охорони здоров'я.


"Я буду виконувати програму партії. Мене багато років запрошували йти у політику, починаючи з президенства Кучми. Я не йшов, бо я не бачив тієї програми, що мені до душі. Сьогодні я бачу програму і бажання, насамперед, Президента щось змінювати. Дуже хочу, щоб я не помилився із 73% населення, які за це проголосували", - зазначив Радуцький.


Як раніше повідомляли ЗМІ, голова виборчого штабу партії "Слуга народу" Олександра Корнієнка заявляв, що, найімовірніше, у новому уряді МОЗ очолить власник мережі приватних клінік "Борис" Михайло Радуцький, обраний народним депутатом на позачергових парламентських виборах за списком "Слуги народу" (№18).

 

 

 

Версия для печати
Обзор сети

Разместить рекламу