КИЕВ
10:16
Брюссель
09:16
Москва
11:16
Пятница, 16 апреля 2021

НовостиДепутати подумують скасувати перехід на літній час

03 марта, 15:00  Социальная  Украина

 

Україна може  залишитися  жити в зимовому часі  цього року, якщо Верховна Рада встигне до кінця березня ухвалити в цілому законопроєкт «Про обчислення часу в Україні» (№4201). Про це заявила  заступниця голови фракції «Слуга народу» Євгенія Кравчук.

 

Депутати, літній час, законопроєкт, «Про обчислення часу в Україні», №4201,  заступниця голови фракції «Слуга народу,» Євгенія Кравчук, зимовий час, переведення годинника

 

«Якщо ми сьогодні проголосуємо в першому читанні, я думаю, що ми встигнемо в другому читанні ще в березні проголосувати (законопроєкт «Про обчислення часу в Україні» №4201, - ред.). І цього року вже може не бути переходу на літній час в кінці березня, якщо ми встигаємо», - зазначила Кравчук кореспонденту Укрінформу.

 

Вона додала, що у фракції «Слуга народу» є високий рівень підтримки цього законопроєкту.

 

«Тут взагалі немає дискусії зважаючи на те, що уже є рішення Європарламенту про те, що країни Євросоюзу відмовляються від цього переходу (на літній чи зимовий час - ред.), - сказала Кравчук.

 

Депутат уточнила, що в разі ухвалення законопроєкту Україна залишиться на «зимовому» часі.

 

Як повідомляв Укрінформ, перший заступник Голови Верховної Ради Руслан Стефанчук зареєстрував законопроєкт, який пропонує встановити й закріпити на території України єдиний київський час і відмовитися від подальшого сезонного переведення стрілок годинників.

 

Версия для печати
Обзор сети

Разместить рекламу