КИЕВ
15:16
Брюссель
14:16
Москва
16:16
Суббота, 2 марта 2024

НовостиВакцинація буде додатковим приводом заробити, - Спірідонов

10 декабря, 09:00  Социальная  Украина

 

Із початком щеплення від коронавірусу попит на препарат зростатиме і є ризик, що на цьому намагатимуться заробити. Про це заявив політолог Микола Спірідонов.

 

Вакцинація, ковід, коронавірус, вакцина,  політолог, Микола Спірідонов

 

«Звичайно, вакцинація – це буде додатковий привід заробити. При цьому незрозуміло, чи ця вакцинація встигатиме за рівнем загрози. До того ж, цілком очевидно, що медична загроза дійсно існує, але це не зупиняє економічного ажіотажу. Бо, наприклад, ті ж самі маски купували і по 20 грн, і по 40 грн. Відповідно, люди на цьому дуже добре заробили і може навіть таке бути, що реальна ефективність вакцини буде сумнівною, але її продаватимуть», ? сказав Спірідонов у коментарі «Слово і діло».

 

Експерт нагадав, що вакцина не буде безкоштовною для всіх громадян і її доведеться купувати.

 

«Не виключено, що на цьому намагатимуться заробити, бо навіть коли держава закуповує вакцину, все одно доводиться комусь платити», ? сказав він.

 

При цьому наголосив, що плани держави з вакцинації можуть дати позитивний ефект уже за два місяці.

 

«На сьогодні остаточно ще вакцин немає, тому актуальне питання про їхню ефективність. Плани вакцинувати по 800 тисяч на день свідчать, що про більш-менш загальний рівень вакцинації по країні можна говорити за два місяці, коли цифра дасть реальну користь. Це допоможе охопити найбільш вразливі верстви населення. Якщо буде саме так – це нормальний темп», ? сказав Спірідонов.

 

Версия для печати
Обзор сети

Разместить рекламу