КИЕВ
05:11
Брюссель
04:11
Москва
06:11
Среда, 8 июля 2020

НовостиСуп набір дешевшає – ціни на моркву і буряк падають

18 ноября, 14:00  Социальная  Украина

 

Морква подешевшала в 1,5 рази, порівняно з минулорічними цінами. Вартість буряка зменшилась на 43%.

 

Морква, буряк, ціни, супнабір, морква дешевшає, буряк дешевшає, свекла, морковь, цены.

 

Ціна на коренеплоди на українському ринку продовжує знижуватися. Про це повідомляють аналітики проекту EastFruit.

Основною причиною знижувального цінового тренда в сегменті коренеплодів експерти називають збільшення обсягів пропозиції на ринку на тлі стриманого попиту на моркву і буряк.

 

Так, на сьогоднішній день морква виробники відвантажують за ціною 2,5-3,5 грн/кг ($ 0,1-0,14 за кг), що в середньому на 14% дешевше, ніж тижнем раніше. Ціна на буряк за тиждень знизилася в середньому на 16%, і сьогодні цю продукцію пропонують до продажу за ціною 2-3,5 грн/кг ($ 0,08-0,14 за кг).

 

За інформацією проекту, на сьогоднішній день попит на коренеплоди на українському ринку утримується на катастрофічно низькому рівні. На даний момент продажу цієї продукції ведуться лише за укладеними раніше договорами, тоді як і законтрактовані обсяги продукції фермерам вдається продавати з великими труднощами.

 

Необхідно додати, що на даний момент коренеплоди в Україні вже продають істотно дешевше, ніж в аналогічний минулорічний період. Зокрема, ціна на моркву на українському ринку сьогодні в середньому в 1,5 рази нижче торішньої, буряк відвантажують в середньому на 43% дешевше, ніж рік тому.

 

Версия для печати
Обзор сети

Разместить рекламу