КИЕВ
12:21
Брюссель
11:21
Москва
13:21
Воскресенье, 3 марта 2024

НовостиУкраїнцям спростили бюрократичні процедури при отриманні допомоги на дітей

22 августа, 09:00  Социальная  Украина

Багатодітні сім'ї зможуть претендувати на виплати, надавши просту довідку про статус багатодітної родини

Кабінет міністрів України спростив отримання державної допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування. Відповідне рішення уряд прийняв у ході засідання у середу, передає кореспондент РБК-Україна.


 

Так, відповідною постановою передбачена виплата за минулий період допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування, у разі несвоєчасного звернення опікуна чи піклування з поважних причин.


Документом надається право отримання допомоги на дітей з багатодітної сім'ї на підставі довідки про встановлення статусу багатодітної сім'ї та дитини з такої родини у разі відсутності відповідного посвідчення.


Також удосконалюється порядок прийому заяв для призначення деяких видів держдопомоги уповноваженими особами об'єднаними територіальними громадами, унормовується обмін даними про отримання (неотримання) пенсії.


Крім того, скасовується норма, що передбачає обмін інформацією про осіб з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу, які перебувають на повному державному утриманні чи стаціонарному лікуванні.

 

Версия для печати
Обзор сети

Разместить рекламу