КИЕВ
06:06
Брюссель
05:06
Москва
07:06
Понедельник, 8 марта 2021

НовостиВ Чорнобилі проведуть інвентаризацію земель

08 февраля, 13:00  Экономическая  Украина

 

Інвентаризація дозволить визначити розташування об'єктів землеустрою, їхні межі та розміри, а також виявити землі, що використовуються нераціонально.

 

Держагентство з управління зоною відчуження, Чорнобиль, зона, земля, інвентаризація, Кабмін, розпорядження

 

Держагентство з управління зоною відчуження проведе інвентаризацію земель у зоні відчуження у Київській області. Про це йдеться у розпорядженні Кабміну.

 

«Уповноважити Державне агентство з управління зоною відчуження (ДАЗВ) бути замовником робіт із розробки технічної документації з землеустрою щодо інвентаризації зазначених земель з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою», — зазначається в тексті розпорядження.

 

Інвентаризація дозволить визначити розташування об'єктів землеустрою, їхні межі та розміри, а також виявити землі, що використовуються нераціонально. Також будуть встановлені кількісні та якісні характеристики земель, необхідні для ведення Державного земельного кадастру.

 

Зокрема, як зазначають в агентстві, інвентаризація дасть змогу чітко визначити зовнішні та внутрішні межі Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника.

 

Версия для печати
Обзор сети

Разместить рекламу