КИЕВ
12:06
Брюссель
11:06
Москва
13:06
Воскресенье, 23 января 2022

НовостиВ Україні подорожчала заміська нерухомість

22 января, 11:00  Экономическая  Украина

 

Інтерес до заміської нерухомості виріс на  20%. Експерти пояснюють цю тенденцію карантинними заходами внаслідок пандемії коронавірусу.

 

заміська нерухомість, пандемія, коронавірус, житло, ціни

 

Компаніях, які займаються будівництвом котеджів відмічають, що в середньому  виріс на 20%, в той час як попит на житло в новобудовах столиці трохи просів. Аналітики пов'язують це явище зі зміною поглядів у зв'язку з пандемією. На ринку з'явився сегмент покупця, який розглядає заміську нерухомість уже як спосіб інвестиції, а не місце проживання, -  повідомиляють в компанії NAI Ukraine, передає Інтерфакс-Україна.

 

Найбільшою популярністю користуються об'єкти, в яких дотримується баланс за ціною, функціональностю і площєю. Зазвичай, це будинки від 100 до 200 "квадратів" з присадибною ділянкою до 12 соток. Важливе значення має також розвинена інфраструктура регіону.

 

Як відзначили аналітики компанії, популярністю користуються менші за площею, але більш нові котеджі, ніж великі, але з застарілою архітектурою будинку. Затребуваними стають і таунхауси, із середньою площею 150-175 "квадратів" і маленькою прибудинковою територією – не більш двох соток.

 

У NAI відзначили, що зростаючий попит підігрів і ціни на заміську нерухомість. Так, в гривнях вартість котеджів зросла на 26,6%, в доларах – на 5%. Але в цілому ж, за 10 років ціни продемонстрували негативну динаміку.

 

Версия для печати
Обзор сети

Разместить рекламу