КИЕВ
00:26
Брюссель
23:26
Москва
01:26
Воскресенье, 23 февраля 2020

НовостиВитрати на харчування складають майже половину всіх витрат українців — Держстат

05 сентября, 14:00  Экономическая  Украина

За даними дослідження Державної служби статистики України, понад 45% всіх витрат українців складають витрати на харчування.

Такі дані Держстат наводить за підсумками вибіркового опитування українців, проведеного у першому кварталі 2019 року. В опитуванні взяло участь 8446 сімей.


 

Так, в середньому на харчування українська родина витрачає 3749,26 гривні на місяць. Найбільшу частку цих витрат складають витрати на м'ясо (понад 22%).


На комунальні послуги українці витрачають в середньому 1866 гривень на місяць (23,2%), а на охорону здоров'я - 408 гривень на місяць.


Витрати українців на відпочинок та культуру складають близько 1,7%, на ресторани та готелі - 2,2%.


Напередодні нова міністерка розвитку громад та територій Альона Бабак повідомила, що уряд розрахує, яку частку доходу українці повинні витрачати на оплату комунальних послуг.


Раніше президент Володимир Зеленський заявив, що у разі, якщо новий уряд не зменшить розмір комуналки для населення, то з ним «попрощаються».


«Задача є, поставлена новому уряду: вони повинні показати модель. І якщо модель не буде зменшення комуналки, будемо прощатися з урядом», - сказав він.

 

 

 

 

 

Джерело:Громадське

 

Версия для печати
Обзор сети

Разместить рекламу