КИЕВ
14:44
Брюссель
13:44
Москва
15:44
Четверг, 28 октября 2021

НовостиОфіс президента прокоментував звільнення Безсмертного з ТКГ

13 августа, 18:11  Политическая  Украина

Офіс президента Володимира Зеленського прокоментував звільнення Романа Безсмертного з посади представника України в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі.


 

 

"Президент делегував організацію відстоювання позицій України у складному переговорному процесі другому президентові України Леоніду Кучмі. Під його керівництвом ми зараз формуємо найбільш ефективну команду, яка зможе продуктивно захищати позицію України в рамках Тристоронньої контактної групи в Мінську", - сказано у відповіді Офісу президента на запит агентства Інтерфакс-Україна про коментар з приводу звільнення Безсмертного.


В Офісі президента нагадали, що Мінський переговорний процес на сьогоднішній день залишається єдиним майданчиком, де Україна має можливість вести переговори з важливих питань, що стосуються Донбасу, зокрема, про припинення вогню, повернення ув'язнених, обмін утримуваними особами.


Нагадаємо, 13 серпня Зеленський звільнив Романа Безсмертного з посади представника України в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі. Цю посаду він обіймав трохи більше місяця. Сам Безсмертний заявив, що дізнався про своє звільнення зі ЗМІ, так само як і про призначення.

 

 

 

 

Джерело:НВ

 

Версия для печати

Читайте также

Обзор сети

Разместить рекламу