КИЕВ
19:54
Брюссель
18:54
Москва
20:54
Понедельник, 6 декабря 2021

НовостиСпікер Андрій Парубій пропонує провести позачергове засідання Верховної Ради 11 липня

05 июля, 15:33  Политическая  Украина
Андрій Парубій

Голова Верховної Ради Андрій Парубій пропонує ініціаторам позачергового пленарного засідання парламенту провести його у четвер, 11 липня.


 

 

 

 

 

 

"Я рекомендував би, щоб ми 11 липня, коли буде повна мобілізація в залі, щоб вони дали запит і дали лист на 14:15. У нас, відповідно до регламенту, засідання ранкове і вечірнє - це різні засідання, а позачергове засідання може відбуватися в проміжку", - сказав Парубій на прес-конференції в п'ятницю в Києві.


Він висловив упевненість, що в обідню перерву, яка триває з 14:00 до 16:00, можна провести засідання і розглянути необхідні законопроекти.


Спікер пояснив, що пропонує для позачергового засідання четвер, оскільки саме цього дня в залі засідань Верховної Ради є найбільша кількість народних депутатів.


"Наскільки я розумію, основна концентрація буде 11 липня. Тому я порадив ініціаторам позачергової сесії проводити її в четвер", - сказав Парубій.


Він також розраховує, що цього дня на черговому пленарному засіданні депутати проголосують за Виборчий кодекс.


Спікер парламенту нагадав, що депутати вже розглянули 3640 правок до Виборчого кодексу.

 

"Це означає, що у вівторок-середу ми пройдемо всі правки, відповідно, у середу комітет зможе зібратися і підготувати остаточний текст", - сказав Парубій.

 

 

Джерело: Інтерфакс-Україна

Версия для печати
Обзор сети

Разместить рекламу