КИЕВ
14:04
Брюссель
13:04
Москва
15:04
Пятница, 1 июля 2022

Новости"Рух нових сил" планує брати участь у виборах до Верховної Ради

29 мая, 14:29  Политическая  Украина
Міхеїл Саакашвілі на мітингу Руху нових сил

Партія "Рух нових сил Міхеіла Саакашвілі" братиме участь у позачергових виборах до Верховної Ради, заявив екс-заступник генпрокурора України, один із лідерів "Руху нових сил" Давід Сакварелідзе.

 

"Ми (партія "Рух нових сил" - ІФ) маємо легітимне право на вільну участь у виборах. (...) Дострокові вибори. Ми як партія підемо на ці вибори і відстоюватимемо ту філософію та проекти, які ми хочемо здійснити як політична сила" , - сказав він в інтерв'ю виданню "Апостроф" (відео оприлюднено в YouTube у середу).

 

Відповідаючи на запитання про те, чи підтримує ця політсила проведення дострокових парламентських виборів в Україні, Сакварелідзе сказав: "Ми вважаємо, що це правильний хід із боку Зеленського (президента України Володимира Зеленського - ІФ), тому що та Верховна Рада вже чотири роки нелегітимна".

 

Як повідомлялося, в середу, 29 травня, очікується повернення до України колишнього президента Грузії, екс-голови Одеської обласної державної адміністрації, лідера партії "Рух нових сил" Міхеіла Саакашвілі, якому президент Зеленський повернув українське громадянство.

 

 

 

Джерело: Інтерфакс-Україна

 

 

 

Версия для печати
Обзор сети

Разместить рекламу