КИЕВ
08:46
Брюссель
07:46
Москва
09:46
Суббота, 2 июля 2022

НовостиУ Зеленського планують ініціювати позачергове засідання Ради на 22 травня

21 мая, 15:11  Политическая  Украина

 

Засідання хочуть провести для внесення змін в закон про вибори народних депутатів.

 

Радник новообраного президента Володимира Зеленського з юридичних питань Андрій Богдан заявив про ймовірне звернення до голови Верховної Ради Андрія Парубія щодо скликання позачергового засідання парламенту на 22 травня для внесення змін до закону про вибори народних депутатів. Як передає кореспондент УНІАН, про це Богдан повідомив журналістам після завершення консультацій президента з лідерами фракцій та груп парламенту щодо розпуску Верховної Ради.

 

«На сьогодні ще йдуть консультації з ЦВК щодо процедур самих виборів, і, можливо, буде прийнято рішення щодо звернення до голови ВР Андрія Парубія щодо скликання на завтра позачергової сесії  та прийняття змін до закону про вибори народних депутатів», - сказав він.

 

«На сьогодні є розуміння, що, можливо, будуть проголосовані зміни до закону про вибори народних депутатів, які будуть скасовувати мажоритарну систему виборів народних депутатів і залишиться лише пропорційна партійна система. Ще однією додатковою умовою таких змін може бути пониження прохідного бар'єру до 3%. Ще один важливий момент - зменшення строків тендерних закупок, які буде проводити ЦВК в процесі проведення виборів», - додав Богдан. Він зазначив, що ці три питання будуть поставлені на розгляд Верховної Ради у найближчий час.

 

 

 

Джерело: УНІАН 

 

Версия для печати


Оставить комментарий

 Прокомментировать с помощью Facebook

Обзор сети

Разместить рекламу