КИЕВ
05:30
Брюссель
04:30
Москва
06:30
Пятница, 5 марта 2021

НовостиВіце-спікер про нові обіцянки Порошенка

18 апреля, 09:55  Политическая  Украина

Поведінка Петра Порошенка у випадку перемоги на виборах президента не зміниться попри обіцянки.


Таке переконання висловила віце-спікер Оксана Сироїд в інтерв'ю Gazeta.ua.


"У нього був шанс у 2014 році - 54 відсотки підтримки у першому турі. Цього не мав жоден президент і не знаємо, чи скоро хтось знову досягне такого результату. Із такою легітимністю можна було призначати найкращих людей на посади, робити зміни. Суспільство було готове підтримати найрадикальніші кроки, аби вони рухали країну вперед.


Люди не міняються. Влада - це збільшувальне скло, яке показує вади і чесноти людини. Порошенко з трибуни декларує те, що від нього хочуть почути. А робить протилежні речі. Наприклад, каже, що він проти Росії. Але нав'язує зміни до Конституції щодо особливого статусу для Донбасу. Це фактично юридична окупація України Росією. Тоді "Самопоміч" публічно виступила проти цих змін. Отримала звинувачення, що ми - "агенти Кремля". А сьогодні він говорить нашими словами.


Або згадайте, як ввели Юрія Луценка на посаду генпрокурора. Треба було змінити закон про прокуратуру. Володимир Гройсман (нині прем'єр-міністр, до квітня 2016 року був спікером парламенту. - gazeta.ua) ставив на голосування цей проект закону 28 разів - ми не давали цього зробити. Чи це чесноти? Це історія приниження. І цю історію не можна виправити за два тижні", - сказала Сироїд.

 

Версия для печати
Обзор сети

Разместить рекламу