КИЕВ
21:17
Брюссель
20:17
Москва
22:17
Четверг, 2 июля 2020

НовостиПорошенко оголосив про виведення російських військ з окупованого Донбасу

17 апреля, 07:14  Политическая  Украина

 

Вже на початку червня будуть підписані документи, якими передбачено виведення російських військ з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей, роззброєння незаконних збройних формувань та введення на Донбас миротворців ООН.

 

 

Про це президент України Петро Порошенко заявив під час політичного ток-шоу "Пульс".


Порошенко зазначив, що президент Франції Емманюель Макрон та канцлер Німеччини Ангела Меркель скоординуються з президентом США Дональдом Трампом і в травні звернуться до російського президента Володимира Путіна, запросивши його на святкування в червні визначної дати висадки учасників антигітлерівської коаліції в Нормандії.


"Ми зберемося вчотирьох, і у нас є чітка програма, що ми зробимо, щоб нарешті на багатостраждальну землю України прийшов мир", - заявив президент.


Він припустив, що на початку червня будуть підписані документи Нормандського формату, де буде передбачено виведення російських військ з окупованих територій, виведення важкої техніки і артилерії, роззброєння бойовиків і прийняття рішення щодо введення "блакитних шоломів" під егідою Організації Об'єднаних Націй.


Окрім того Порошенко зазначив, що глава Кремля сподівається, що в Україні не переоберуть діючого президента.


"Чого це не робилося до цього? Бо пан Путін дуже чекав, що в Україні буде обрано іншого президента, слабкого, можливо, некомпетентного, можливо, непрофесійного, щоб миротворчі сили були в нас лише як ескорт сервіс для спостерігачів організації ОБСЄ, які будуть працювати з 9-ти до 6-ти", - наголосив глава держави.

 

Джерело: today.ua

 

Версия для печати
Обзор сети

Разместить рекламу