КИЕВ
04:42
Брюссель
03:42
Москва
05:42
Четверг, 25 февраля 2021

НовостиСправа Насірова є лакмусовим папірцем боротьби з корупцією, - Скоцик

13 марта, 15:00  Политическая  Украина

Стан української судової системи такий, що без громадських акцій суди просто не виконують своїх функцій. Справа голови ДФС Романа Насірова стане важливим індикатором змін, яких чекає і наш народ, і міжнародні партнери України.

 

Таку думку в інтерв'ю виданню «112 каналу» висловив лідер Аграрної партії Віталій Скоцик. На його переконання, хід цього судового процесу вкрай важливий для країни і для її міжнародних партнерів, які симпатизують Україні та уважно спостерігають за подіями.

 

«Ми проходимо випробовування зрілості суспільства, правоохоронної і судової систем. Бачимо, наскільки слабкі наші суди. Думаю, що без громадської блокади Солом'янський суд не виніс би рішення про утримання Насірова», - підкреслив Віталій Скоцик.

 

За його словами, зараз Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура мають усі можливості показати, що вони не є бутафорськими органами.

 

«Важливо, як поведуться в цьому процесі представники Кабміну, Верховної Ради та Президент України. Тому що справа Насірова є похідною від справи Олександра Онищенка. Онищенко - реальна людина, за чиїми свідченнями за кордоном стежить міжнародна спільнота. Одним словом, реальної боротьби з корупцією чекає і українське суспільство, і світ, а справа Насірова - її лакмусовий папірець», - додав політик.

 

Він підкреслив, що у владі багато людей, перейнятих накопиченням додаткового капіталу. Вони мають ілюзію, що за гроші можна купити все. Але ситуація з Солом'янським судом дає надію, що далеко не все в Україні продається.

 

«Понад 80% українців не довіряють судам - їм треба перейти в режим абсолютної чесності. Попереду стоїть завдання виховати суддів нового покоління. Цей процес забере 3-5 років. Остаточно ж люди повірять судам, коли відчують довіру до всіх гілок влади», - вважає Віталій Скоцик.

 

Нагадаємо, сьогодні, 13 березня, Апеляційний суд Києва проводить засідання з розгляду апеляції щодо арешту голови ДФС Романа Насірова. В ніч на 8 березня Солом'янський райсуд Києва обрав відстороненому голові ДФС Роману Насірову запобіжний захід у вигляді арешту на 60 діб з альтернативою внесення застави в 100 млн. гривень.

Версия для печати
Обзор сети

Разместить рекламу