КИЕВ
21:19
Брюссель
20:19
Москва
22:19
Среда, 20 марта 2019

НовостиНапад на кандидата в депутати від Аграрної партіїї скоєно на Хмельниччині

17 апреля, 15:24  Политическая  Украина

У понеділок, 16 квітня 2018 року, було скоєно напад на секретаря Білогірської селищної ради, кандидата в депутати до Білогірської селищної ОТГ від Аграрної партії Поліщука Віктора Володимировича.

 


Вимагаємо оперативного, об'єктивного та прозорого розслідування нападу на кандидата і притягнення до відповідальності всіх винуватців - як виконавців, так і замовників.

 


Віктор Поліщук - добре знаний місцевий політик і громадський активіст, відомий своєю непримиримою позицією у боротьбі з корупцією та махінаціями, противник скандальних забудов і дерибану коштів місцевих бюджетів, прекрасний сім'янин та батько двох дітей.

 

Останнім часом він викрив низку корупційних і нелегальних дій та махінацій, серед яких і підкуп виборців конкурентами у виборчих перегонах.

 

Також активно протидіяв незаконному будівництву, зокрема житловій забудові на землях пришкільного парку.

 

З огляду на те, що жодних особистих конфліктів Віктор Поліщук не мав, напад на нього Аграрна партія пов'язує з його політичною та антикорупційною діяльністю.

 


Нападникам вдалося втекти з місця події на автомобілі «Пежо» синього кольору, номер якого невідомий.

 

 
Напередодні невідомі побували з візитом у друга Віктора Поліщука, де намагалися з'ясувати місцезнаходження політика.

 

Після цього пробили шини коліс його машини, яка в цей час перебувала на ремонті у товариша.

 


Ми разом будемо протистояти силам, які в такий спосіб намагаються нам завадити.

 

Аграрна партія висловлює підтримку Віктору Поліщуку та його сім'ї і ще раз наголошує: нас не зупинять ні погрози, ні акти залякування, з якими дедалі частіше стикаються наші активісти.

 

Ми продовжуватимемо спільно, єдиним фронтом боротися з криміналом та старою корумпованою системою і зробимо все для того, щоб побудувати в Україні правову державу.

 

Джерело: Віталій Скоцик

Версия для печати
Обзор сети

Разместить рекламу