КИЕВ
15:02
Брюссель
14:02
Москва
16:02
Пятница, 7 августа 2020

НовостиУ Новояворівськ нарешті подають тепло, у Новому Роздолі досі холодно

21 ноября, 13:13  Социальная  Украина

 

21 листопада зранку  розпочато нагрівання  опалювальної систем, протягом дня в домівки мешканців міста почне надходити тепло. Про це повідомили в Секретаріаті Кабінету Міністрів України. У Новому Роздолі  оселі людей досі без опалення.

 

опалення, Новояворівськ, Новий Роздол, опалювальний сезон. гончарук, премєр міныстр, ТЕЦ, Нафтогаз, Нафтогаз Тепло, отопительный сезон, отопление, Новояворовск, Новый Роздол.

 

У Новому Роздолі продовжують ремонтні роботи. Бригади працюють безперервно, вже ліквідували чотири пориви на трасах.

 

Запуск опалення заплановано на завтра.

 

Майже всі працівники оформлені на роботу та вже отримали перші виплати заробітньої платні.

 

Урядом прийнято рішення щодо здійснення дисциплінарного провадження стосовно Голови АРМА з подальшим відстороненням на час дисциплінарного провадження.

 

Нагадаємо, що Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук особисто втрутився в ситуацію щодо подачі тепла в містах Новояворівську та Новому Роздолі на Львівщині, де через безвідповідальність приватної компанії-управителя 60 тисяч людей могли залишитись без тепла взимку.

 

13 листопада Глава Уряду відвідав Львівську область, провів робочу нараду, дав низку доручень. Зокрема, вирішити питання з терміновою підготовкою мереж до опалення, погашенням заборгованості з зарплат працівникам та поверненням на роботу звільнених фахівців, залученням ДСНС до забезпечення громадян обігрівом  у разі зниження температури.

 

Урядом було ініційовано передачу ТЕЦ в управління компанії групи НАК «Нафтогаз».

 

Враховуючи надзвичайну ситуацію, що склалася, рішенням Тендерного комітету Агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА) було обрано нового управителя Новояворівської та Новороздільської ТЕЦ «Нафтогаз Тепло». 19 листопада цей управитель отримав ліцензії на виробництво теплової і електричної енергії від Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

 

Версия для печати
Обзор сети

Разместить рекламу