КИЕВ
00:45
Брюссель
23:45
Москва
01:45
Воскресенье, 23 февраля 2020

НовостиПризначено нового командувача Десантно-штурмових військ

21 августа, 11:00  Социальная  Украина
Генерал Євген Мойсюк

Новим командувачем Десантно-штурмових військ Збройних сил України призначений Євген Мойсюк. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Facebook міністра оборони Степана Полторака.


 

 

 

 

Полторак зазначив, що за результатами позачергових виборів народних депутатів попередній командувач Десантно-штурмових військ Михайло Забродський був обраний у Верховну раду.


"Вітаю з призначенням командувачем Десантно-штурмових військ генерал-майора Євгена Мойсюка. Він неодноразово виявляв героїзм та мужність при захисті територіальної цілісності України, тому впевнений - його досвід дозволить розвивати і зміцнювати потенціал Десантно-штурмових військ", - додав Полторак.

 

Зазначимо, Мойсюк в 2004-2005 роках проходив службу у складі українського миротворчого контингенту в Іраку, з жовтня 2008 року по квітень 2009 року - у складі українського контингенту в Косово. У березні 2014-го керував перекиданням Дніпропетровської повітряно-десантної бригади, яку у Волноваському районі зустріли проросійські бойовики і сепаратисти. З грудня 2014 безпосередньо керував обороною Донецького аеропорту. Пізніше командував оперативно-тактичним угрупованням "Схід".

 

 

 

Версия для печати
Обзор сети

Разместить рекламу