КИЕВ
12:01
Брюссель
11:01
Москва
13:01
Суббота, 18 января 2020

НовостиМісцеві бюджети не отримали мільярди субвенцій через сварку Богдана та Кличка

16 августа, 13:28  Социальная  Украина

Кабінет міністрів затримує містам виплату 7,6 млрд грн з фонду регіонального розвитку і 2,5 млрд грн субвенції на соціально-економічний розвиток.


Керівник Львівської обласної адміністрації Олександр Ганущин опублікував у Facebook копію листа за підписом керівника Офісу президента Андрія Богдана, в якому він просить призупинити витрати із розподілу частини субвенції на соціально-економічний розвиток і ДФРР до формування нового складу уряду.
Ганущин сказав виданню «Економічна правда», що отримав лист по своїх каналах і уточнив у секретаріаті КМУ, чи відповідає він дійсності.


«Мені сказали, що відповідає. Я це пояснюю бажанням з боку нової команди притримати все фінансування, а потім прийти і розділити заново» - заявив Олександр Ганущин, керівник Львівської обласної адміністрації


Так, уряд затвердив розподіл місцевим бюджетам 2,5 млрд грн на соціально-економічний розвиток 10 липня. Їх надходження місцева влада очікувала до кінця минулого місяця.


«Ймовірно, ці затримки - результат політичних ігор. Як на мене, на тлі розмов про можливі дострокові вибори на місцевому рівні влада переживає, що мери можуть пропіаритися за рахунок цих коштів», - сказав мер Гайворона (Кіровоградська область) Роман Волуйко.


Цей ресурс необхідний для того, щоб території підтримали свій розвиток і розрахувалися з підрядниками.


Мер Тячева Закарпатської області Іван Ковач розповів, що в цьому році місто ще не отримувало гроші з держфонду регіонального розвитку. За даними Госказначейської служби, в першому півріччі 2019-го в рамках ДФРР було виділено тільки 227 млн. грн із запланованих 6,7 млрд грн.


Нагадаємо, Офіс президента звернувся до Кабінету міністрів з проханням внести подання на звільнення голови Київської міської державної адміністрації Віталія Кличка. У прес-службі Кличка повідомили, що ніякої офіційної інформації їм не надходило.


Прем'єр-міністр Володимир Гройсман повідомив, що Кабмін обговорить питання про погодження звільнення Віталія Кличка з посади голови КМДА на найближчому засіданні.


Мер Києва Віталій Кличко заявив, що не покине пост міського голови, якщо уряд схвалить його відставку з посади голови КМДА.


Також Кличко поскаржився на тиск з боку Офісу Зеленського. За його словами, у команді президента вимагають узгоджувати керівництво столицею із людьми глави держави. На це глава Офісу президента Андрій Богдан сказав, що мер Києва втратив контроль над столицею.


А 31 липня стало відомо, що Віталій Кличко у США зустрівся з особистим адвокатом Дональда Трампа і своїм давнім другом - Руді Джуліані, який є противником Ігоря Коломойського і Андрія Богдана.

 

 

 

 

Джерело:UA.NEWS

 

Версия для печати

Читайте также

Обзор сети

Разместить рекламу