КИЕВ
14:50
Брюссель
13:50
Москва
15:50
Суббота, 6 июня 2020

НовостиВіталій Скоцик презентував свою книгу на Форумі видавців у Львові

16 сентября, 16:10  Социальная  Львов

 

 

Сьогодні, в рамках Львівського Форуму видавців, голова Аграрної партії Віталій Скоцик презентував свою книгу «Як нам жити в епоху змін?» у Палаці Потоцьких. Своїми враженнями про видання на зустрічі поділилися історик Ігор Гирич, письменники Володимир Лис та Володимир Шовкошитний і колишній мер Львова Любомир Буняк.

 

«Політики пишуть книжки, коли вже завершили кар'єру, а моя книжка розпочинає наш спільний шлях. Ми з командою два роки їздимо Україною, провели понад 150 форумів по всій державі. Я бачив багато зневіри і комплексу меншовартості в людях, які меншають у різних регіонах. А тепер взагалі - розпач, коли люди не можуть купити найнеобхідніше. Зараз Україна шукає себе, своє місце у світі, своє майбутнє. І дуже бракує книжок, які б пояснювали, хто ми, звідки і куди йдемо, і як нам збудувати сильну країну. Моя книжка є спробою подивитися в минуле, оцінити теперішні ресурси і накреслити стратегію розвитку України на найближчі десятиліття», - пояснив свій задум Віталій Скоцик.

 

Книга Віталія Скоцика є багато в чому визначальною. Автор у ній закладає ідеологію національного розвитку і загальнодержавного інтересу, - сказав, представляючи книжку, історик Ігор Гирич.

 

Відомий письменник Володимир Лис став одним із перших читачів Віталія Скоцика.

 

«Мені завжди була важлива тема життя селян, їхнього становища. Її торкається і Віталій Скоцик. Якщо в епоху змін подібні книжки запропонують дієві рецепти, як зробити, щоб селянина не душили податками і корупцією, Україна стане такою, якою заслуговує бути», - вважає Лис.

 

Письменник і політичний діяч Володимир Шовкошитний також висловив своє враження про книжку: «Праця Віталія Скоцика починається 2035 роком - тобто дає погляд у майбутнє. Мені імпонує його ставлення до цивілізованого обігу землі, який повинен регулюватися 17-ма інструментами». Володимир Шовкошитний також підкреслив, що йому близьке авторське бачення криз - продовольчих, енергетичних та екологічних, і того головного ресурсу, який дасть на них відповідь - української землі.

 

Свою думку про книжку висловив і Любомир Буняк, колишній мер Львова. Він, зокрема, підкреслив, що праця Віталія Скоцика є по-справжньому програмною і дає масу цікавого фактажу.

 

Видання містить багато цікавих даних щодо кліматичного, економічного і політичного розвитку планети. Віталій Скоцик переконаний: Україна має ресурси для того, аби прогодувати 500 мільйонів людей і може стати гарантом продовольчої безпеки європейського континенту. Але для цього держава має реалізувати свою стратегію в політичній, економічній та культурній площині. Основам цієї стратегії присвячено окремий розділ.

 

До речі, перший 5-тисячний наклад видання вже розійшовся, друкується другий. Через кілька місяців книжка вийде англійською мовою у США. Наприкінці зустрічі Віталій Скоцик поділився і творчими планами. На його думку, в Україні бракує книжок про закони бізнес-менеджменту на українських прикладах. Саме над цією темою від планує працювати надалі.

 

Версия для печати
Обзор сети

Разместить рекламу