КИЕВ
12:03
Брюссель
11:03
Москва
13:03
Четверг, 25 июля 2024

НовостиФільм-концерт проекту "ТЕЛЬНЮК: Сестри" "Наш Шевченко" виходить в телеефір

10 ноября, 09:58  Социальная  Украина

14 листопада о 19:00 на Національному телеканалі України «UA:Перший» буде презентовано фільм-концерт «ТЕЛЬНЮК: Наш Шевченко» музичного проекту «ТЕЛЬНЮК: Сестри» у супроводі Національного академічного симфонічного оркестру України (диригент - Володимир Сіренко). Фільм було відзнято на Національній кіностудії імені Олександра Довженка, повідомляє кореспондент Час.ua.

 

13 пісень у виконанні Галі та Лесі Тельнюк - це сучасна музична інтерпретація поезій Тараса Шевченка. Одна з них, «Садок вишневий...», покладена на музику всесвітньовідомим композитором Валентином Сильвестровим, який минулого року присвятив цю композицію Сестрам Тельнюк.

 

«Кожна нація повертається до свого класика й переосмислює його, роблячи сучасним, проектуючи його спадщину на сучасну арт-площину, відкриваючи нові образи та змісти. «ТЕЛЬНЮК: Наш Шевченко» - не данина моді. Ми не намагаємося вскочити у тренд. Ми просто визріли для того, щоб заспівати поезію Тараса Шевченка», - Галя та Леся Тельнюк.

«Кожний поет закладає у вірш мелодію, але не усім вдається її почути. Галі та Лесі - це вдалося», - Валентин Сильвестров.

Режисером фільму-концерту став відомий кінорежисер і медіа художник Олег Чорний, серед останніх робіт якого «Голлівуд над Дніпром. Сни з Атлантиди» та арт-проект «Літо. 2014».

До кінця 2015 року творча група проекту планує випуск Blu-Ray та DVD дисків з програмою «ТЕЛЬНЮК: Наш Шевченко».

Версия для печати
Обзор сети

Разместить рекламу