КИЕВ
12:41
Брюссель
11:41
Москва
13:41
Пятница, 10 апреля 2020

НовостиВиплати лікарняних розблоковано - Юлія Сколовська

28 ноября, 11:45  Экономическая  Украина

 

Збоїв з виплатами за лікарняними не було і не буде –  інформація про це маніпуляція. Про заявила Міністр соціальної політики Юлія Соколовська в ефірі «1+1».  

 

Юлія Соколовська, мінсоцполітики, виплати лікарняних, кабмін, зупинка виплат лікарняних, збої з виплатами лікарняних, Кабмін, больничные, перебои с выплатами больничных.

 

За її словами, Кабмін збільшив бюджет Фонду соціального страхування на 1,4 млрд, причин для призупинки виплат немає, всі виплати відбуваються у плановому режимі.

 

“Призупинка виплат Фондом соціального страхування - це маніпуляція минулого тижня. Виплати ніхто не припиняв, вони відбуваються в плановому режимі. Щодня кошти єдиного соціального внеску надходять до Пенсійного Фонду та Фонду соціального страхування, а з січня цього року вони перевищили планові надходження на 1,4 млрд грн. Вчора Кабмін збалансував цими коштами бюджет Фонду, тому збоїв з виплатами не було і не буде”, пояснила Соколовська.

 

Також міністр повідомила, що найближчим часом Міністерство соціальної політики скличе засідання правління Фонду соціального страхування, щоб обрати голову Правління Фонду, сформувати постійні комісії правління  та затвердити незалежну аудиторську перевірку Фонду соціального страхування з 1 серпня 2017 року по теперішній час.

 

Нагадаємо, комісія Міністерства юстиції України скасувала рішення приватного нотаріуса про “поновлення” Євгена Баженкова на посаді директора виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України.

 

Версия для печати
Обзор сети

Разместить рекламу