КИЕВ
17:00
Брюссель
16:00
Москва
18:00
Воскресенье, 17 января 2021

НовостиВиборів на Донбасі не буде, конфлікт іде до «замороження», - Мусієнко

24 ноября, 14:00  Политическая  Украина

 

Вибори на Донбасі можуть бути передбачені тільки у законі про «особливий статус» окремих районів Донецької та Луганської областей. А на рівні ТКГ мають намір «заморозити» конфлікт, який політично триватиме ще дуже довго. Про це розповів політолог Олександр Мусієнко.

 

Вибори, Донбас, ТКГ, замороження, Мусієнко

 

«Тут нічого ще не визначено. Я не думаю, що відбудуться якісь вибори. Думаю, що конфлікт іде до «замороження». Сторони зараз просто шукають шляхів, яким чином зупинити вогонь і все, не більше і не менше. Другий момент: вибори справді можуть відбутися, якщо про це буде сказано в законі України про особливості місцевого самоврядування на Донбасі, який має бути продовжений. Можливо, туди буде внесена формула Штайнмаєра або якийсь пункт про те, що мають відбутися вибори», — сказав Мусієнко у коментарі «Слово і діло».

 

Експерт додав, що домогтися прогресу у рамках тих вимог, які просуває українська влада буде непросто.

 

 «За тих умов, які декларує українська влада, про те, що має бути деокупація, демілітаризація й інші аспекти, то я взагалі не бачу реального сценарію. Можливі якісь псевдовибори, а реально – я сумніваюся», — додав він.

 

На думку Мусієнка, в майбутньому конфлікт триватиме у політичному вимірі ще довгий час.

 

«Замороження» конфлікту передбачатиме саме те, що конфлікт залишатиметься у політичному вимірі. Буде знята лише гаряча фаза, а політично – це історія надовго. Це буде рух по колу у Мінському форматі на багато років», — відзначив Мусієнко.

 

Версия для печати
Обзор сети

Разместить рекламу