КИЕВ
23:30
Брюссель
22:30
Москва
00:30
Воскресенье, 12 июля 2020

НовостиЕкс-журналістка і «слуга народу» Смаглюк закликала «приглушити» свободу слова

29 ноября, 10:00  Политическая  Украина

 

Народна депутатка від «Слуги народу», екс-журналістка Ольга Василевська-Смаглюк спочатку запропонувала «приглушити» свободу слова, а потім почала скаржитись, що її слова вирвали з контексту.

 

Ольга Василевська-Смаглюк, свобода слова, приглушити свободу слова, спрва Звіробій, Маруся Звіробій, Софія Федина, приглушить свободу слова.

 

«Мені здається, що у нас в країні наскільки сильна свобода слова, що її пора б уже приглушити, з поваги до інституту президентства фільтрувати свою мову», — прокоментувала Смаглюк справу щодо нардепки Софії Федини та волонтерки Марусі Звіробій, підозрюваних у погрозах президенту Володимиру Зеленському у коментарі «Настоящему времени».

 

Смаглюк додала, що голосуватиме за зняття недоторканності з Федини, але не за притягнення її до відповідальності. Також представниця «Слуги народу» не відкидає, що зброя, яку знайшли у Звіробій, може бути пов?язана з погрозами Зеленському.

 

Пізніше на сторінці у Facebook Смаглюк звинуватила журналістку «Настоящего времени» в маніпуляціях. «Спочатку ведуча запитує про Марічку Звіробій, потім про людину, яка порвала портрет Порошенка, потім про Олександра Дубінського та його висловлювання, потім отримує мою відповідь, що у нас занадто сильна свобода слова і пора б почати фільтрувати свою промову тим, хто таке допускає. Вирізає останню фразу без контексту, відправляє на YouTube. Розумничка, good job, well done», — написала Смаглюк.

 

Вона додала, що за 15 років роботи в журналістиці «доводила своїми розслідуваннями, який владі не місце в Україні — корупційній, цинічній тощо». Але, виявилося, досить пригрозити президенту фізичною розправою, і це стане нормою речей, свободою слова. Здобули. Бережіть брови, Ірина. Вам ще ними керувати і керувати», — написала Смаглюк.

 

Версия для печати
Обзор сети

Разместить рекламу