КИЕВ
22:23
Брюссель
21:23
Москва
23:23
Среда, 29 июня 2022

НовостиВ Україні можуть заочно засудити голову так званого виборчкому окупованого Криму

04 сентября, 12:21  Политическая  Украина

Суд надав дозвіл на здійснення спеціального досудового розслідування стосовно голови "Виборчої комісії Республіки Крим", створеної на окупованому півострові, повідомляється на сторінці прокуратури Автономної Республіки Крим у середу.


 

 

"8 вересня на території тимчасово окупованого півострова мають відбутися вибори депутатів до т. зв. Державної ради Республіки Крим. Проведення зазначеного незаконного голосування забезпечує голова "Виборчої комісії Республіки Крим", який 16 березня 2014 забезпечив проведення та незаконного "загальнокримського референдуму", яким вище керівництво РФ намагається легітимізувати захоплення українського півострова. Наразі в рамках кримінального провадження голові "Виборчої комісії Республіки Крим" повідомлено про підозру в державній зраді, посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України та вчинення дій, спрямованих на захоплення державної влади", - йдеться в повідомленні.


Голову виборчкому "Республіки Крим" також оголошено в розшук.


Суд задовольнив клопотання прокуратури АР Крим та надав дозвіл на здійснення спеціального досудового розслідування стосовно голови "Виборчої комісії", який ухиляється від кримінальної відповідальності. Отже, суд надав згоду на притягнення підозрюваного до кримінальної відповідальності за його фактичної відсутності (in absentia), розповіли в прокуратурі.

 

 

 

 

Джерело:Інтерфакс-Україна

Версия для печати
Обзор сети

Разместить рекламу