КИЕВ
06:42
Брюссель
05:42
Москва
07:42
Воскресенье, 27 сентября 2020

НовостиУкраїна цього року може закупити велику партію зброї зі США – Валерій Чалий

29 июля, 09:30  Политическая  Украина
Американський ПТРК Javelin в Україні

 Українська сторона відпрацьовує контракт на закупівлю великої партії летальної зброї в Сполучених Штатах, який може бути реалізований вже нинішнього року.

 Про це розповів у ексклюзивному інтерв'ю Укрінформу посол України в США Валерій Чалий, який ближчим часом завершить місію у Вашингтоні.


"Ми очікуємо, що вже цього року буде реалізований великий проект закупівлі летальної оборонної зброї", - зауважив український дипломат.


Він не став уточнювати специфікації озброєнь, однак підкреслив, що це стало можливим "завдяки довірі до України, якої не було ще в 2015 році", а також змінам українського законодавства, які сьогодні реформували цю сферу.


"Для того, аби пройти цей шлях, потрібно було зробити важливі кроки, наприклад, відкрити можливість прямої закупівлі озброєнь Міністерством оборони за кордоном, в першу чергу у США. Чому я кажу "в першу чергу", бо 92% всієї військово-технічної допомоги, яку Україна отримала за чотири роки, надійшло зі Сполучених Штатів. Підкреслю, 92%" ,- зауважив посол.


Він також акцентував, що у сфері оборони й безпеки Україна для США зараз є стратегічним партнером, і відповідні інструменти такої взаємодії вже діють незалежно від політичних процесів в Україні і Сполучених Штатах.

 

 

 

 

Версия для печати
Обзор сети

Разместить рекламу