КИЕВ
22:01
Брюссель
21:01
Москва
23:01
Четверг, 20 июня 2024

НовостиУкраїна відкликає посла при Раді Європи

25 июня, 17:23  Политическая  Украина
Рада Європи

«Рада Європи втратила українську довіру, прийнявши рішення повернути в ПАРЕ делегацію Російської Федерації»


Міністерство закордонних справ України відкликає посла України при Раді Європи Дмитра Кулебу. Про це повідомляє Павло Клімкін у Facebook.

 

За словами глави МЗС України, він вдячний української парламентської делегації, яка «виклалася по повній». Однак, він не збирається підштовхувати парламентаріїв до прийняття рішень про формат участі у ПАРЄ.

 

«Тому припинення участі в ПАРЄ - цілком логічний крок. Але не назавжди, щоб не віддавати СЕ на поталу Росії і її друзям», - заявив Клімкін.

 

Також він підкреслив, що Рада Європи втратила українську довіру, прийнявши рішення повернути в ПАРЕ делегацію Російської Федерації.

 

«З лідера зусиль по захисту прав людини організація перетворилася в простого менеджера, причому такого собі», - зазначив глава МЗС. У зв'язку з цим прийнято рішення відкликати посла України при Раді Європи для консультації.«Стратегія зрозуміла, тактика теж, але доточим разом», - повідомив Павло Клімкін.

 

Раніше українська делегація заблокувала автоматичне обрання депутата Держдуми Росії Леоніда Слуцького віцепрезидентом Парламентської асамблеї Ради Європи.Нагадаємо, що ПАРЄ ухвалила резолюцію, що дозволяє Росії повернутися в організацію без виконання зобов'язань.


Міністерство закордонних справ України заявило, що ПАРЄ капітулювала перед шантажем РФ і відмовилася від відповідальності за мир у Європі.Зеленський через пів доби відреагував на скандальні події в ПАРЄ.Стало відомо, що Україна та Грузія оскаржують повноваження російської делегації у ПАРЄ.


 

Джерело:Главком

Версия для печати
Обзор сети

Разместить рекламу