КИЕВ
08:18
Брюссель
07:18
Москва
09:18
Суббота, 11 июля 2020

НовостиПартія "Голос" готова вести переговори про коаліцію у ВР 9-го скликання, але вважає це передчасним

20 июня, 17:24  Политическая  Украина
Лідер партії "Голос" Вакарчук

Партія "Голос" готова брати участь у переговорах про створення коаліції у Верховній Раді 9-го скликання, але до завершення виборчої кампанії вважає передчасними розмови про її конкретний формат.


"Ми хочемо подивитися, чим закінчиться політичний і виборчий процес, подивитися, хто саме пройде до Ради... Після того, як завершимо виборчий процес, ми зупинимося і подивимося. На той момент у нас уже буде чітке розуміння, що ми хотіли б внести до коаліційної угоди. Ми готові вести переговори і щодо коаліційної угоди, і щодо об'єднання, і щодо конструктивного втілення тих реформ, які ми хотіли б провести", - повідомила голова виборчого штабу (другий номер списку партії "Голос" на виборах) Юлія Клименко в коментарі агентству "Інтерфакс-Україна".

 

Вона пояснила, що протягом виборчої кампанії "політичний ландшафт" стрімко змінюється.


"Ми будемо дуже конструктивні або в коаліції, або в опозиції. Але в будь-якому разі не поводитимемо себе деструктивно стосовно наших виборців, тому що їм потрібен результат", - зазначила вона.


Клименко додала, що до початку роботи у Верховній Раді партія "Голос" матиме пакет законопроектів, які має намір просувати в парламенті.


Коментуючи заяву голови партії "Слуга народу" Дмитра Разумкова про теоретичну можливість коаліції його політсили і "Голосу" в Раді та відповідаючи на питання, чи готова партія "Голос" до такої коаліції, Клименко зазначила: "Ділити портфелі завчасно, поки не завершився виборчий процес - не дуже хороша ідея і більше схоже на стару політику... Ми не об'єднуємося навколо брендів. Ми об'єднуємося навколо ідей, цінностей і результату. Ми готові до цього. І я думаю, що до цього питання краще повернутися вже після виборчого процесу 21 липня" , - підсумувала вона.


Раніше голова партії "Слуга народу" Разумков, відповідаючи на запитання про те, що об'єднання з партією "Голос" - це утопія, припустив створення коаліції цієї політсили з партією "Голос" Святослава Вакарчука у Верховній Раді нового скликання.

 

 

Версия для печати
Обзор сети

Разместить рекламу