КИЕВ
13:07
Брюссель
12:07
Москва
14:07
Четверг, 6 октября 2022

НовостиПрезидент Зеленський дасть велику прес-конференцію на 100 днів президентської каденції

03 июня, 17:53  Политическая  Украина
Президент Володимир Зеленський

Володимир Зеленський планує дати велику прес-конференцію на 100 днів свого президентства, коли вже буде про що звітувати.


Про це новопризначений прес-секретар Президента Юлія Мендель сказала на брифінгу, повідомляє кореспондент Укрінформу.

 

 

"Ви можете розраховувати на велику конференцію тоді, коли буде 100 днів президентства, тому що будуть певні результати напрацьовані", - сказала Мендель.

 

За її словами, Зеленський відкритий для ЗМІ і не намагається ховатися від журналістів, але й не ставить собі за мету "світитися перед камерами заради того, щоб перерізати десь стрічку на відкритті якогось дитсадка, тому що це не рівень Президента".

 

"Президент не ховається від медіа. Ми бачимо, що кожного тижня він з'являється на камери і кожного тижня він щось коментує. Я є додатковим елементом, оскільки він не може бути присутнім у декількох місцях", - додала прес-секретар.

 

Мендель також прокоментувала ситуацію, коли в понеділок на брифінг Президента не змогли потрапити десятки журналістів. "Це не тому, що ми сидимо, як монстри, у тіні і хочемо заховатися від людей, які до нас прийшли. Насправді, ми це вже обговорили і намагаємося знайти якийсь механізм для того, щоб всі медіа могли потрапити", - додала вона.

 

Прес-секретар не виключила, що у майбутньому в АП діятиме така акредитація, як у Верховній Раді - це дало б змогу пришвидшити процес потрапляння журналістів у будівлю. "Але якщо за часів Президента Кучми було усього 50 журналістів, то зараз їх більше 300, і їх усіх вмістити сюди неможливо, якщо заходити", - зауважила вона.

 

Речниця також зазначила, що в АП розглядають можливість застосування інших каналів донесення інформації, бо це б дозволило новинам "розходитися швидше та ширше онлайн".

 

 

 

 

 

 

Версия для печати
Обзор сети

Разместить рекламу