КИЕВ
10:35
Брюссель
09:35
Москва
11:35
Суббота, 22 июня 2024

НовостиПредставник президента у Раді анонсував перші законодавчі ініціативи Зеленського

22 мая, 16:48  Политическая  Украина

 

Стефанчук наголошує на важливості налагодження співпраці президента і Верховної Ради, без чого жодні ініціативи глави держави не будуть реалізовані.

 

Радник глави держави Володимира Зеленського - представник президента у Верховній Раді Руслан Стефанчук серед перших законодавчих ініціатив назвав проекти законів про імпічмент та зняття депутатської недоторканності. Як передає кореспондент УНІАН, про це Стефанчук повідомив журналістам в кулуарах Верховної Ради. «Законодавчі ініціативи підготовлені, у тому числі про які ви говорите (законопроект про імпічмент - УНІАН)», - заявив він.

 

Проте Стефанчук наголосив: «Ми виходимо з того, що нам потрібно зробити у пріоритеті. У пріоритеті нам треба зробити нормальну систему доступу громадян до виборів. Все інше у нас готове і буде обов'язково внесене». За його словами, якщо не буде налагоджена співпраця між президентом і Верховною Радою, «всі наші ініціативи підуть у «підсобку», ви ж розумієте». «Ми обов'язково оприлюднимо той перелік, який ми плануємо внести. Він викладений, ми нічого не приховуємо. Це питання імпічменту, це питання зняття недоторканності (з народних депутатів - УНІАН)... Жодних відходів від програми і перших варіантів законопроектів у нас зроблено не було», - запевнив Стефанчук.

 

 

 

Джерело: УНІАН

 

 

Версия для печати
Обзор сети

Разместить рекламу