КИЕВ
12:00
Брюссель
11:00
Москва
13:00
Понедельник, 24 июня 2019

НовостиКілометрові черги, щоб змінити адресу для голосування

09 апреля, 14:42  Политическая  Украина

За статистикою, близько 10% виборців (майже 3 млн. людей) мешкають не за місцем прописки. Серед них ? - молодь та студенти, які вж традиційно мало голосують. Але нове покоління здатне створювати нові традиції.


Останнім часом свідомі українці не перестають дивувати, ніхто, навіть молодь не бажає опинитись у числі "німих", чий голос не почують. Відтак, українці масово звертаються у місця, де можна змінити адресу для голосування.


В цьому році все більше людей, особливо молоді, хоче зробити свідомий вибір, щоб їх голос не приписали комусь проти волі.


Перед візитом краще зателефонувати. У органах реєстру можуть бути години прийому та інша бюрократія. Можна приходити як за місцем, де ви зараз знаходитесь, так і за місцем, де хочете голосувати.


Але такі черги довжиною у життя просто збивають спантелику, виходить, треба "подарувати" цілий день, аби просто змінити адресу для голосування.Точного списку документів, які потрібні для підтвердження, немає. Підтвердженням може бути будь-що з цього списку:


- договір на оренду житла;
- довідка з роботи або університету;
- договір ФОП;
- будь-який інший документ, який підтверджує потребу, що у день голосування ви повинні бути в цьому місті.

 
А ще може бути квиток на потяг чи підтвердження, що ви господар вашого песика. Можна сказати, що у вас день народження, весілля сьогодні у цьому місці. Стіл накрито, гості чекають моменту, коли ви проголосуєте. Саме головне бути наполегливими, креативними і впевненими.

 

Джерело: znaj.ua

Версия для печати
Обзор сети

Разместить рекламу