КИЕВ
13:42
Брюссель
12:42
Москва
14:42
Воскресенье, 21 июля 2019

НовостиНа Донбасі 6,5 тисячі порушень за тиждень

09 августа, 17:00  Политическая  Украина

Спостерігачі підтвердили чотириразове збільшення випадків використання важкого озброєння. Установки РСЗВ використовувалися 86 разів.

За минулий тиждень спостерігачі Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ зафіксували різке збільшення кількості випадків порушень режиму припинення вогню на Донбасі.

Про це сказав перший заступник голови СММ ОБСЄ Олександр Хуг на брифінгу в Києві.

"За минулий тиждень спостерігачі констатували збільшення кількості таких випадків на 63% - понад 6,5 тисячі. Крім того, місія підтвердила чотириразове збільшення випадків використання важкого озброєння, лише 86 випадків використання реактивних систем залпового вогню", - повідомив перший заступник голови СММ ОБСЄ Олександр Хуг на брифінгу в четвер у Києві.

 

Він також зазначив, що за підзвітний тиждень зросла і кількість важкого озброєння, розміщеного на Донбасі з порушенням мінських угод.

"За тиждень ми зафіксували 84 одиниці, розміщеної з порушеннями: 74 випадки на непідконтрольній Києву території і 10 - на підконтрольній", - додав Хуг.

Він знову закликав сторони дотримуватися взятих на себе зобов'язань, припинити вогонь і забезпечити безперешкодний доступ спостерігачів СММ ОБСЄ до всіх територій.

Раніше повідомлялося, що в липні, порівняно з попереднім місяцем, ОБСЄ зареєструвала безпрецедентне зростання кількості важкого озброєння і військової техніки ЛНР і ДНР.

Нагадаємо, з початку нинішнього року на Донбасі спостерігачі ОБСЄ нарахували понад 160 жертв.

Джерело: korrespondent

 

Версия для печати
Обзор сети

Разместить рекламу