КИЕВ
17:52
Брюссель
16:52
Москва
18:52
Четверг, 13 августа 2020

НовостиОновлена Аграрна партія братиме участь у наступних парламентських виборах, - Віталій Скоцик

04 декабря, 18:27  Политическая  Украина

Україна перебуває за крок від соціально-економічної катастрофи. На зміну непрофесійним і корумпованим політикам мають прийти професіонали. Оновлена Аграрна партія братиме участь у наступних парламентських виборах. Про це заявив лідер Аграрної партії Віталій Скоцик, виступаючи на Х З'їзді партії, що відбувся 4 грудня в Києві і був присвячений 20-й річниці створення політичної сили.

 

«Україна сьогодні дуже слабка. Ми не потрібні ні Сходу, ні Заходу. У нас буде дедалі менше справжніх союзників у світі, бо чужі проблеми мало кого цікавлять. У нас - війна, тотальна корупція, розбиті дороги, необґрунтовані, «космічні» тарифи. Злидні, що змушують народ економити на харчах. Щодня населення України зменшується на 400-450 людей. Близько 34 тисяч українців щороку виїжджають за кордон назавжди. Чому ми такі слабкі і бідні? Бо маємо владу, якій сильна Україна не потрібна», - підкреслив Віталій Скоцик.

 

Аграрна партія є демократичною силою, що здатна по-справжньому боротися з бідністю та корупцією, відстоювати справжнє самоврядування. Сьогодні вона зміцнилася, остаточно вийшла з галузевої ніші і стала представником інтересів усього українського народу, наголосив він.

 

«За два останні роки було обрано нове керівництво, відбувається структурна розбудова наших організацій. Ми постійно оновлюємося на рівні Політради та Президії, заступників голови партії. У кадровій політиці ми поєднуємо молоду енергію і досвід фахівців, що накопичений в Україні, а не позичений у іноземців», - переконаний Віталій Скоцик.

 

 

Крім того, він поінформував, що Аграрна партія провела ребрендинг. Основою нового стилю стали дорогі всім українцям символи - земля, сонце, що сходить над зеленим полем, та безхмарне небо. На новій емблемі вони подані в сучасному дизайні.

 

Віталій Скоцик нагадав, що Аграрна партія зробила великий внесок у становлення сучасної економіки. Під час її перебування в парламенті наприкінці 1990-х років було закладено базис аграрної і земельної реформ. Завдяки рішенням, які розробили народні депутати-аграрії, Україна стала одним із лідерів світового аграрного ринку, де успішно конкурує зі США та ЄС. Однак затяжний період роботи непрофесійної влади, коли один уряд змінював інший без жодних позитивних результатів, поставив Україну на межу катастрофи.

 

Віталій Скоцик переконаний, що насправді Україна, з її ресурсами, має входити до першої 20-ки країн за індексом людського розвитку, а середня зарплата громадян має бути на рівні 3000 євро. Але щоб добитися таких успіхів, потрібні професіонали у владі.

 

«Аграрна партія братиме участь у наступних парламентських виборах. Ми - політична сила, що представляє народ. Ми ведемо у владу професіоналів з усіх сфер, щоб зупинити падіння країни і відкрити для неї шлях розвитку. У нас є все, щоб перемагати на місцевих виборах у грудні, а потім - на наступних парламентських виборах. Ми повинні повернутися у Верховну Раду потужним представництвом, набравши не менш ніж 30% голосів», - наголосив лідер Аграрної партії.

Версия для печати
Обзор сети

Разместить рекламу