КИЕВ
05:46
Брюссель
04:46
Москва
06:46
Среда, 4 октября 2023

НовостиПерекладач Гройсмана визнав свою вину у держзраді й вийшов на волю

30 августа, 12:17  Правовая  Украина
Станіслав Єжов

Голосіївський райсуд Києва затвердив угоду про визнання винуватості між колишнім перекладачем Прем'єр-міністра Станіславом Єжовим і прокурором Головної військової прокуратури Олександром Банником.


Рішення від 22 серпня оприлюднене у Єдиному реєстрі судових рішень 28 серпня, повідомляє Укрінформ.


У ньому зазначається, що 21 серпня між обвинуваченим та прокурором Головної військової прокуратури Банником було укладено угоду про визнання винуватості. Згідно з угодою Єжов визнав свою вину у державній зраді, розкаявся, добровільно надає та надалі зобов'язаний надавати визнавальні та викривальні свідчення суду в з'ясуванні обставин діяльності співучасників злочину, що мають істотне значення для повного їх викриття.


Зауважується, що сторони узгодили покарання у вигляді позбавлення волі строком на 3 роки 28 днів без конфіскації майна. При цьому до Єжова був застосований так званий "закон Савченко", за яким один день в СІЗО дорівнює двом дням позбавлення волі. Оскільки Єжов перебував у СІЗО від 20 грудня 17-го року по 3 липня цього року, його відпустили на волю.

 

Як повідомлялося, Станіслава Єжова звинувачували в тому, що у період із травня по грудень 2017 року, діючи на виконання завдань Головного управління Генерального штабу Збройних сил Російської Федерації, на шкоду державній безпеці України та надаючи сприяння в проведенні підривної діяльності проти нашої держави, збирав важливу службову інформацію Кабінету міністрів України у сфері зовнішніх відносин, яку передавав співробітникам розвідувального органу РФ.


20 грудня 2017 року співробітники Служби безпеки України затримали Єжова у Будинку уряду. До нього застосували запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без визначення розміру застави.


У червні 2018 року обвинувальний акт щодо Єжова направили до суду для розгляду по суті.

 

 

 

 

Джерело:Укрінформ

 

Версия для печати

Читайте также

Обзор сети

Разместить рекламу