КИЕВ
23:32
Брюссель
22:32
Москва
00:32
Среда, 20 октября 2021

НовостиОчільник МВС ліквідував економічний підрозділ Нацполіції

27 августа, 17:18  Экономическая  Украина

Глава МВС Арсен Аваков скасував в структурі Нацполіціі Департамент захисту економіки. Його функції перейдуть до створюваної Службі фінансових розслідувань (СФР).

Про це написав у Facebook секретар Ради з національної безпеки і оборони Олександр Данилюк.

 

 

У минулу п'ятницю сформували позицію щодо розподілу підслідності. Дякую всім колегам за конструктивність! А Арсен Аваков показав приклад, як реформувати, не чекаючи закону, - ліквідував своїм рішенням департамент захисту економіки. Схоже, цього разу буде перемога- написав Олександр Данилюк, секретар Ради з національної безпеки і оборони

 

Раніше Данилюк розповів подробиці створення нової фінансової спецслужби СФР. А президент Зеленський обіцяв, що після парламентських виборів в Україні повинна з'явитися Служба фінансових розслідувань. Їй перейде частина функцій Нацполіціі і СБУ, які нині займаються розслідуванням економічних злочинів.


Раніше заступник голови АП Руслан Рябошапка заявив, що парламент повинен підтримати підготований закон про реформу Служби безпеки України, який передбачає, зокрема, ліквідацію управління «К». Зазначене управління розслідує злочини, пов'язані з корупцією. Сам президент не може указом ліквідувати управління «К», оскільки існує ряд законів, які передбачають його як структурну одиницю.


Нагадаємо, представництво ЄС зажадало від України негайної реформи СБУ. За словами заступника глави представництва Анніки Вайдеманн, Служба безпеки повинна бути позбавлена ??нинішніх функцій у сфері економічної та організованої злочинності.

 

 

 

 

Джерело:UA.NEWS

Версия для печати


Оставить комментарий

 Прокомментировать с помощью Facebook

Читайте также

Обзор сети

Разместить рекламу