КИЕВ
04:08
Брюссель
03:08
Москва
05:08
Пятница, 27 ноября 2020

НовостиУ партії “Слуга народу” назвали округи, де вимагатимуть перерахунку голосів

26 июля, 10:38  Политическая  Украина

У партії "Слуга народу" повідомили, на яких округах представники політсили будуть вимагати перерахунку голосів.


Інформація викладена на сайті партії "Слуга народу" у Facebook.


 

 

 

"За час парламентських виборів ми зіткнулись не просто з низкою проблем, а з величезною купою різних інцидентів у різних округах. Ви маєте знати, що відбувається і які причини затримки результатів", - ідеться в повідомленні.


Так, у Кривому Розі заведено 2 кримінальні справи через фальсифікації на 37 окрузі. 26 липня суд має прийняти рішення про визнання дій ОВК незаконним. Представники партії хочуть перерахунку голосів, адже різниця між кандидатами - 800 голосів.


"Житомирська область, 64 округ. Формально ЦВК встановила програш нашого кандидата з ефемерною різницею в 550 голосів. Через фальсифікації в окрузі ми подали в суд, щоб в ОВК прийняли рішення про перерахунок голосів", - повідомляють у партії.


У Закарпатській області було зафіксовано багато порушень на окрузі №69. Як зазначають у "Слузі народу", ОВК не хоче приймати згоду з постановою про перерахунок голосів на всіх 133 дільницях.


"Луганська область, 106 округ. Ми подали в суд про неправомірність рішення ОВК щодо перерахунку голосів і виграли його. Після рішення суду частина членів комісії зникли і підтвердити перерахунок важко", - додали у партії.


Зазначається також, що у Львівській області на окрузі №119 за скаргами представників "Слуги народу" ОВК планувало прийняти рішення про перерахунок голосів, але його скасували.


"Ми наполягаємо на перерахунку, бо за нашими власними підрахунками виграємо 300 голосів", - наголошується у дописі.


Як інформують у партії, на окрузі №198 у Черкаській області відбувається засідання суду з приводу перерахунку голосів.


"Чернігівська область, 206 округ. ОВК не може дорахувати голоси та, за даними сайту ЦВК, ми маємо перевагу в понад 6000 голосів", - зазначають у "Слузі народу".


Також на окрузі №207 на Чернігівщині ОВК затягує підрахунок - вже не раз змінювалися окремі члени комісії та навіть весь склад комісії.


У партії переконані, що доб'ються всіх перерахунків, адже "прозорість має стати на п'єдестал".


У неділю, 21 липня, в Україні пройшли позачергові парламентські вибори.

 

 

Джерело:Укрінформ

 

 

Версия для печати
Обзор сети

Разместить рекламу