|
Голова делегації Великої Британії в Парламентській асамблеї Ради Європи Роджер Ґейл засудив повернення Росії до ПАРЄ.
Про це він сказав в коментарі Голосу Америки.
Ґейл переконаний, що країни, які підтримали це рішення, в першу чергу керувалися своїми власними інтересами, а не принципами дотримання прав людини.
"Я вважаю, що делегації деяких країн, ви згадали Німеччину та Францію, голосували за свої національні інтереси. Це не має нічого спільного з принципами і з правами людини, нічого спільного з умовами життя людей в Росії. Твердження, що росіяни можуть втратити доступ до Європейського суду з прав людини - нісенітниця, бо вони фактично вже зараз не мають до нього доступу", - вважає представник Британії.
За його словами, таке рішення є "зрадою принципів у відповідь на шантаж".
"Я нажаханий тим, як повелися дехто з моїх колег у Парламентській асамблеї. Я вважаю, що вони підірвали довіру до ПАРЄ. Я побоююся, що вони і всі ми ще пожалкуємо через це. Я припускаю, що і зараз дехто, повернувшись додому, розмірковує, чи правильно вони вчинили. Відповідь на це - ні. Вони вчинили неправильно", - сказав дипломат.
Політик закликав Україну не залишати організацію.
"Не опускайтеся до рівня Російської Федерації. Залишайтеся в комітетах, як би не важко було сидіти поруч з людьми, які на вашу думку не повинні там бути. Нам треба пересилити себе і боротися. Я хотів би, щоб Україна, Грузія, Молдова, країни Балтії і всі, хто голосували разом, залишалися і захищали права людини, в які ми віримо", - порадив Ґейл.
Він також запевнив, що відносини між Лондоном та Києвом не зміняться після Brexit. Політик наголосив, що Британія вважає Україну дружньою країною і "підтримує друзів".
Джерело:UATV
Версия для печати |
влажность:
давление:
ветер: