КИЕВ
01:14
Брюссель
00:14
Москва
02:14
Среда, 17 августа 2022

НовостиПартія "Батьківщина" йде на парламентські вибори самостійно

29 мая, 12:01  Политическая  Украина
Юлія Тимошенко

Партія ВО "Батьківщина" є самодостатньою командою, яка зможе показати добрий результат змін, тому йде на позачергові парламентські вибори самостійно, заявила лідерка партії Юлія Тимошенко.

 

"Ті політичні сили, які підтримують наш "Новий курс", докорінну зміну економічної стратегії, які підтримують зниження тарифів, - ми готові з ними співпрацювати. Але ми йдемо на вибори самостійно", - сказала вона в ефірі Українського радіо, повідомляє прес-служба партії в середу.

 

Тимошенко зазначила, що її політичній силі та їй особисто дуже важливо створити умови, за яких українці будуть щасливими.

 

"Для мене люди ніколи не були електоральним полем. І це зміст моєї роботи в політиці: я завжди намагалась робити те, що потрібно людям і Україні", - сказала вона.

 

Тимошенко також вважає, що нині треба говорити не про об'єднання чи роз'єднання політиків, а про те, як далі діяти новій владі і новому президенту.

 

"Наша команда не в опозиції до нового президента. Ми хотіли йому передати "Новий економічний курс", який ми напрацювали і який може реалізувати докорінні зміни в Україні. Він дає можливість за п'ять років досягти рівня Польщі і далі розвивати країну. Тому ми не плануємо створювати опозиційні об'єднання, ми хочемо допомогти президенту, якого обрали люди", - підсумувала лідерка "Батьківщини".

 

 

Джерело: Інтерфакс-Україна

 

 

 

Версия для печати
Обзор сети

Разместить рекламу