КИЕВ
09:44
Брюссель
08:44
Москва
10:44
Четверг, 3 декабря 2020

НовостиУ 2019-му році аграрії повинні створити сильну фракцію в парламенті

08 июня, 08:49  Политическая  Украина

В Україні почнеться поступальний розвиток, коли до влади прийдуть конструктивні сили, які створять умови для розквіту економіки та самореалізації людини.

 

Про це заявив лідер Аграрної партії Віталій Скоцик під час прес-конференції «AgroTimes: хто здатен вивести країну з кризи?», що відбулась під час найбільшої агропромислової виставки «АГРО-2018» у Києві. У межах заходу політик та його команда оглянули стенди українських виробників.

 

«Якщо конструктивні сили, основу яких складуть аграрії, не переможуть на виборах 2019-го року і суттєво не оновлять влади, є ризик навіть не стільки продовження періоду стагнації, скільки втрати державності. Щоб уникнути нових революцій та потрясінь, потрібно запропонувати Українському народові новий порядок денний, спрямований на розвиток», - говорить лідер Аграрної партії Віталій Скоцик.

 

Нинішня політика влади - набирання позик, які нічим віддавати, і вичавлювання останніх соків із бізнесу, що ледь дихає, - розповідають самі фермери.

 

«Упродовж десятиліть, поки загарбана олігархами промисловість деградувала і розвалювалась, ми успішно будували сучасну аграрну галузь із новітніми технологіями, давали людям роботу і зарплату, на своїх плечах втримали державу, коли її спіткали низка потрясінь і війна. Зараз на нас двиляться, як на курку, яку хочуть просто зарубати, замість того, щоб вона несла яйця», - говорить член Політради Аграрної партії, фермер із Хмельниччини Алім Міщук.

 

 

Віталій Скоцик наголосив, що високопосадовці бояться аграріїв, адже прихід до влади справжніх господарів закриє доступ олігархам до «дерибану» ресурсів.

 

«Ми стали економічно незалежними, і залишився один крок до політичної незалежності. Коли зрозуміли, що самі мусимо формувати політику, провладні політичні партії та популістська псевдоопозиція почали шалено опиратися приходу до влади справжніх ідеологічних політсил, які відстоюють інтереси народу, а не олігархів», - зазначив Віталій Скоцик.

 

 

 

Попри це, рівень підтримки громадянами Аграрної партії постійно зростає. Аграрії довели, що політсила, незалежна від коштів олігархів, здатна ефективно працювати на місцях.

 

«Аграрна партія протягом усіх 5-ти хвиль місцевих виборів поспіль - у трійці переможців. Люди обирають справжніх лідерів, тих, хто дійсно працює на користь їхніх населених пунктів. І рівень підтримки високий не лише в селах, а й у містах. Це не дивно, адже і сільські, й міські жителі чудово розуміють, що державі потрібна чітка стратегія розвитку, яку Аграрна партія саме і пропонує», - говорить голова Аграрної Ради Аграрної партії Ольга Ходаківська.

 

 

У 2019-му році аграрії мають сформувати потужну фракцію у Верховній Раді, яка закладе основу поступального розвитку країни, - переконаний лідер Аграрної партії.

 

«Наступні вибори до парламенту стануть не лише боротьбою партій. Це буде боротьба минулого з майбутнім. З одного боку - рештки політичної системи, яка прогнила та є дітищем клановості й олігархії, що вже руйнується на рівні громад. З іншого боку виступатимуть Аграрна партія та, ймовірно, інші конструктивні політичні сили ідеологічного спрямування, що виростають знизу і ведуть до влади нових лідерів. Ми пропонуємо суспільству спосіб перезавантаження країни і чітку стратегію розвитку, що передбачає передусім нову модель політичної системи та економіки, орієнтацію держави на людину, її права, потреби і добробут», - зазначив політик.

 

 

 

Нагадаємо, на останніх виборах до ОТГ, які відбулися 29-го квітня в 40-ка ОТГ у 17-ти областях, Аграрна партія посіла третє місце серед 30-ти політсил, що брали участь у перегонах, випередивши більшість парламентських партій.

 

 

 

Це вже 5-та хвиля виборів поспіль, на яких політсила входить до трійки лідерів. У органах місцевого самоврядування працює майже 5 тисяч депутатів від Аграрної партії.

 

 

Джерело: Аграрна партія

Версия для печати
Обзор сети

Разместить рекламу