КИЕВ
00:00
Брюссель
23:00
Москва
01:00
Четверг, 29 июля 2021

НовостиПромвиробництво в Україні зросло на 13%, - держстат

Промислове виробництво в Україні у квітні зросло на 13% у річному вимірі, скориговане на ефект календарних днів значення становило 12,5%.

Промислове виробництво в Україні у квітні зросло на 13% у річному вимірі, скориговане на ефект календарних днів значення становило 12,5%.

Про це йдеться у даних Держстатупише Економічна правда.

 

Так, проти березня індекс зріс на 2,7%, а проти квітня 2020 року – на 12,5%.

 

У січні–квітні 2021 року порівняно з відповідним періодом минулоріч індекс промислової продукції становив 101,5%.

 

Зокрема, у добувній промисловості та розробленні кар’єрів промисловість скоротилася на 0,5%, переробній зросла на 1,6%. Також на 4,2% зросла промисловість у постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря.

 

Водночас, у квітні минулого року були впроваджені жорсткі карантинні обмеження у всій Україні, відтак база порівняння була низькою. Відтак, протягом січня-квітня 2020 року промисловість "впала" на 7% у річному вимірі.

Версия для печати
Обзор сети

Разместить рекламу

Google Webmaster Tools - Sitemap Notification Received

Sitemap Notification Received


Your Sitemap has been successfully added to our list of Sitemaps to crawl. If this is the first time you are notifying Google about this Sitemap, please add it via http://www.google.com/webmasters/tools/ so you can track its status. Please note that we do not add all submitted URLs to our index, and we cannot make any predictions or guarantees about when or if they will appear.