КИЕВ
21:49
Брюссель
20:49
Москва
22:49
Суббота, 25 сентября 2021

НовостиУ нас повинен бути свій, український, план повернення окупованих територій.

14 мая, 17:00  Политическая  Украина

Збираючи в одну картину пазли нинішніх подій – результатів виборів, різних опитувань, російської риторики, їхніх та наших ЗМІ, заяви їхніх та наших політиків, міжнародних звітів і досліджень російсько-української війни та, зрештою, звернення представників деяких церков України до жителів ОРДЛО та Криму, – я припускаю, що нам готують наступний сценарій "миру". Про це на сторінці Facebook пише юрист, експерт-кримінолог Анна Маляр.

Reuters

У нас повинен бути свій, український, план повернення окупованих територій. Бо величезний запит у суспільстві на мир задовільнить агресор.

До чого все йде?

Збираючи в одну картину пазли нинішніх подій – результатів виборів, різних опитувань, російської риторики, їхніх та наших ЗМІ, заяви їхніх та наших політиків, міжнародних звітів і досліджень російсько-української війни та, зрештою, звернення представників деяких церков України до жителів ОРДЛО та Криму, – я припускаю, що нам готують наступний сценарій "миру": РФ готує ґрунт для "повернення" території ОРДЛО під контроль України. Під формальний контроль, сподіваюся, це зрозуміло. Тобто РФ не відступає і не здається; наше суспільство привчають до самої ідеї перемовин із представниками окупаційної влади, але для початку не напряму, а через звичайних людей – як пропонує Онуфрій у зверненні представників церков, викладеному на сторінці Зеленського; під покровом перемовин нам і будуть подавати мир. Ви ж не проти миру? Правда? Інше питання, що це буде "мир" на умовах агресора, але висловлювати ці умови будуть наші звичайні громадяни, які хочуть повернення ОРДЛО під контроль України, які стомилися від окупації та війни; поступово всьому світу намалюють картину, що українці нарешті між собою примирилися, а РФ відведуть роль посередника; якщо процес піде за планом, то проголосять настання "миру", Україна відновить контроль над частиною окупованих територій, а РФ повернеться до попередньої політики щодо України – перетворення руками українців нашої держави на слухняний сателіт РФ. Це значно дешевше та ефективніше, ніж утримувати ОРДЛО та фінансувати збройну агресію.

До цього моменту ми вже погодимося на певні руйнуючі умови – бо ми ж це заради миру зробимо. Скажімо, ми відмовимося від притягнення до відповідальності сепаратистів, надамо якийсь (ну хоч якийсь) статус регіональній мові, бо під наш закон про державну мову вони (бойовики) можуть не захотіти миру. Приймемо якесь лояльне рішення у відношенні всіх, хто розбудовував своєю працею "молоді республіки" – тамтешні "судді, прокурори, пенітенціарники, безпека, поліція, місцеві адміністрації" тощо. Виконаємо умови щодо "особливого статусу" регіону.

Регіон швидко підхоплять "опоблокизажиття" та інші уламки Партії регіонів і повернуться на білому коні миротворців у політику України.

Чи зможе РФ руками політиків та їхніх виборців реалізувати цей план – поживемо-побачимо. Але якщо цей план не відповідає вашим поглядам на вирішення ситуації, то для початку дайте собі відповідь: що для вас означає мир в Україні? Як ви його бачите? Чим ви готові як громадянин України для цього пожертвувати? Чи не плутаєте ви припинення вогню з миром як таким і чи не плутають це ваші співбесідники?

А потім почніть задавати ці питання політикам, за яких ви голосуєте і які прийматимуть рішення.

І головне – у нас повинен бути свій (український) план повернення окупованих та анексованих територій. Бо величезний запит у суспільстві на мир задовільнить агресор і його посіпаки в Україні.

 

 Джерело: Facebook

Версия для печати


Оставить комментарий

 Прокомментировать с помощью Facebook

Обзор сети

Разместить рекламу