КИЕВ
01:31
Брюссель
00:31
Москва
02:31
Среда, 27 сентября 2023

НовостиЕксперти розповіли скільки коштуватиме вакцина від коронавірусу для українців

23 ноября, 11:00  Социальная  Украина

 

Одна доза вакцини від коронавірусу, розробленням якої займається американська компанія Moderna, коштуватиме 25-37 доларів. Про це заявив розповів політолог Олексій Голобуцький.

 

Вакцина,  коронавірус, політолог,  Олексій Голобуцький

 

Він відзначив, що існує багато механізмів, щоб забезпечити доступність вакцини для звичайних громадян.

 

«Коли вона почне вироблятися у комерційних обсягах, то подешевшає. Крім того, вакцину можуть закуповувати міжнародні організації, Україна теж може закуповувати й частину забезпечувати безкоштовно», — сказав Голобуцький у коментарі «Слово і діло».

 

Політолог відзначив, що уряд має знайти механізми компенсацій, які би знизили ціну вакцини для населення.

 

Вакцина від коронавірусної інфекції, яка була розроблена компанією Moderna, коштуватиме від 25 до 37 доларів, в залежності від обсягу закупівлі.

 

 

«Ціна на рівні 25-37 доларів — це велика сума для багатьох, але некритична. Для середнього класу – це взагалі нормально. Але існує чимало механізмів, через які можна забезпечити вакцину для всіх верств населення, або для того, щоби бодай половину цієї суми компенсувати», — вважає Голобуцький.

 

Експерт зазначив, що 20 млн доз вакцин, які планує закупити уряд, буде достатньо.

 

«Багато людей вже перехворіли, і насправді ми навіть не уявляємо цю реальну кількість. Є вразливі категорії громадян: старшого віку, ті, хто працюють із хворими та люди із хронічними захворюваннями. Звичайно, для них вакцина повинна бути доступна передусім», — додав він.

 

Версия для печати


Оставить комментарий

 Прокомментировать с помощью Facebook

Обзор сети

Разместить рекламу