Новости

Українка виборола золоту медаль на чемпіонаті Європи зі стрибків у воду

07 августа, 10:18  Социальная  Украина
Софія Лискун

У другий день чемпіонату Європи зі стрибків у воду, що триває у Києві, скарбничка української збірної поповнилася другим «золотом». Софія Лискун стала чемпіонкою Європи з сумою 330,00 балів.

Як повідомляє сайт Федерації України зі стрибків у воду, у фінальну частину змагань зі стрибків на вишці серед жінок на 10 метрів увійшло 12 учасниць.

На другому місці розташувалася спортсменка з Нідерландів з сумою 304,50 бали, та третє місце посіла спортсменка з Росії з сумою 304,45 бали.

Нагадаємо, збірна України завоювала три медалі на першому етапі Кубка світу з веслування на байдарках і каное. Змагання проходили у польському Познані.

Раніше повідомлялося, що українські спортсмени завоювали три нагороди на Кубку світу з веслування. Ветеран АТО Вадим Свириденко на «Іграх нескорених» в Торонто отримав «бронзу» у змаганнях з веслування на тренажерах. А одеські спортсмени завоювали титул чемпіонів світу в декількох видах змагань на чемпіонаті світу з веслування на човнах «DragonBoat».

Джерело:UA.NEWS