КИЕВ
09:43
Брюссель
08:43
Москва
10:43
Четверг, 25 июля 2024

НовостиПольські вищі навчальні заклади конкурують за студентів з України

27 июня, 18:02  Социальная  Украина
Ягелонський університет у Кракові

Польські вищі навчальні заклади конкурують між собою за залучення іноземних студентів, і насамперед з України.

Про це під час зустрічі з журналістами заявив професор Вавжинєц Конарський - новий ректор академії фінансів і бізнесу Vistula у Варшаві.


 

 

"Ми хочемо, щоб більше українських студентів приїжджало до нас на навчання", - підкреслив Конарський.


За його словами, 53% від усіх студентів у його виші є іноземцями, з яких українці становлять понад 20%. Загалом у цьому навчальному закладі навчаються студенти з 86 країн.


Ректор зауважив, що останнім часом дещо вповільнилися темпи зростання кількості українських студентів, натомість більше приїжджає на навчання, наприклад з Білорусі та Індії.


За словами Конарського, змінюється і географія приїзду українських студентів: зараз вони прибувають не лише із західних, а й з інших регіонів України.


"Перевагами навчання у Польщі є не гірша якість освіти, ніж на Заході, географічна близькість, відсутність мовного бар'єру, а також і нижча вартість навчання", - зазначив ректор.


Він також висловив переконання, що після навчання у Польщі українські студенти мають застосовувати свої знання у себе на батьківщині. Зокрема, в академії Vistula з цією метою створено програму під робочою назвою "Україна XXI століття".


За словами Конарського, важливо і те, що українські студенти, які навчаються у Польщі, також популяризуватимуть контакти між країнами і будуть свого роду послами Польщі в Україні.


Загалом у Польщі зараз навчається до 40 тис. студентів з України.

 

 

 

Джерело:Укрінформ

Версия для печати

Читайте также

Обзор сети

Разместить рекламу