КИЕВ
04:30
Брюссель
03:30
Москва
05:30
Пятница, 29 марта 2024

Новости



Депутатов Винницкого облсовета не пускают на сессию пикетчики

08 ноября, 10:50  Социальная  Винница

Сегодня в 9:30 утра под стенами здания Винницкого областного совета собрались участники пикета. Члены ВО "Свобода" разворачивали плакаты с призывами отменить медреформу. А прямо на ступеньках расположились представители сельскохозяйственного предприятия "Иллинецкое". Об этом сообщает 0432.ua.

Они развернуть лозунги - "Власть, выйди к народу!". Требуют встречи с губернатором Иваном Мовчаном.

Члены ВО "Свобода" даже некоторых депутатов не пропускали в стены Винницкого облсовета. Пикетчики пропустили только депутатку - регионалку Татьяну Антонец, которая пообещала передать их требование председателю облгосадминистрации.

Версия для печати


Оставить комментарий

 

Гость 

Як на мене, ці акції немають ніякого сенсу! Хіба що в тому, що хтось на них заробляє гроші, а хтось-бали. Однак це не показник ефективності роботи!

22.11.2013, 09:57
Зоя 

Люди ви цим нічого не добєтесь, краще зніміть рожеві окуляри та подивіться уважніше хто є хто.

13.11.2013, 21:19
Москва 

От Ивана Мовчана требовать встречи бесполезно. Кричите-кричите, вы ему не мешаете. Если те, кто проплатил такую акцию, даный момент не учли, то это их оплошность.

11.11.2013, 14:08
Андрій 

Наші люди за гроші не тільки на мітинг підуть, вони і правду продадуть.

11.11.2013, 13:09
Елена 

Интересно, где депутаты должны были решать эти проблемы на улице, под открытым небом? Что-то сделать толковое не могут, а мешать другим работать в нормальном режиме - запросто! Про плаченная акция.

11.11.2013, 11:10
Гість 

Опозиція така опозиція. Замість того щоб провести нормальне засідання облради і вирішити на ньому всі питання, вирішили помітингувати. І який результат?

11.11.2013, 10:59
Олеся 

Цікаво за які гроші пані Руда понакупляла квартири собі і дітям ,повідкривала аптеки???А тепер намагається з останніх сил із жменькою людей захистити себе від відповідальності перед Законом.

11.11.2013, 10:02
Макс 

Опозиційні партії використали працівників ДП СП " Іллінецьке" у своїх інтересах, можливо люди стоять,а самі незнають,за що протестують.

11.11.2013, 09:07
Ярослава 

Далеко не все так, як намагаються показати ті, хто пікетував... Ніколи не поважала людей, які самі нічого не здатні зробити, а вміють лише кричати, що проти. Як у відомому анекдоті виходить "А Баба Яга проти".

10.11.2013, 22:25
Віталій 

ніхто не вийшов... А де ж МОРОЗ? Де Семенюк? Вже одна вимога директора повернути? За більше не заплатили? Якось дивно, спочатку до Мороза бігали а тепер побачили опозицію. А чи варто захищати аби тільки захищати

10.11.2013, 21:58
олег 

Таке відчуття , що пікетувальни в рекламі якоїсь смакоти знімаються,а не відстоюють щось суттєве для себе чи необхідне. Вдивіться в їх лиця -відчуття неймовірного задоволення....

10.11.2013, 19:04
Валентин 

Дівчатам не сподобався новий директор) Яка трагедія) І для цього потрібно обласну раду блокувати? І як їм тільки таке вдається? Цікаво було б дізнатися - що вони пропонують?

10.11.2013, 18:17