КИЕВ
14:34
Брюссель
13:34
Москва
15:34
Вторник, 18 июня 2024

НовостиМи готові прийняти кілька російських областей: Україна жорстко відповіла Росії

02 декабря, 09:00  Политическая  Украина

"Ніхто нікуди не піде" - віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба відповів росіянам. У себе в Twitter він відкинув  застереження глави Держдуми Росії В'ячеслава Володіна про можливий вихід низки областей зі складу України. 

Кулеба, Володін, Володін, мовний закон, закон про мову, Україна, росія, українсько-російська війна.

“Володін погрожує виходом областей із складу України. Вимушений його засмутити: ніхто нікуди не вийде”, - наголосив Кулеба.

 

Володін погрожує виходом областей із складу України. Вимушений його засмутити: ніхто нікуди не вийде. Натомість, готові прийняти пару областей РФ. Для відновлення історичної справедливості, демократичного управління, запровадження європейських стандартів життя

 

Натомість, за його словами, “готові прийняти пару областей РФ. Для відновлення історичної справедливості, демократичного управління, запровадження європейських стандартів життя”.

 

Як повідомлялося, спікер Держдуми В'ячеслав Володін заявив, що якщо в Україні збережеться "націоналізм і утиски малих народів", то зі складу країни вийдуть кілька областей.

 

Заява Володіна оприлюднена на сайті Держдуми, вона стала відповіддю на те, що українська делегація зірвала виступ незаконно обраного до Держдуми депутата від анексованого Криму Руслана Бальбека на форумі ООН з питань меншин.

 

Коментуючи закон про українську мову, Володін заявив, що в Україні "порушуються права нацменшин - росіян, угорців, поляків".

 

"Важко назвати малим народом 36% громадян України, які вважають російську мову рідною", - заявив він.

 

Як приклад нібито "відсутності утисків" Володін навів анексований Крим, де окупаційна влада номінально зробила державними мовами російську, українську і кримськотатарську.

 

28 листопада представники України зірвали виступ на Форумі ООН з питань меншин незаконно обраного до Держдуми Росії від окупованого Криму Руслана Бальбека, який був, на порушення процедур, включений до складу офіційної російської делегації.

Версия для печати
Обзор сети

Разместить рекламу