КИЕВ
04:39
Брюссель
03:39
Москва
05:39
Понедельник, 6 декабря 2021

НовостиСуд Вінниці вдруге відмовив кандидату від партії "Слуга народу" у визнанні виборів недійсними

30 июля, 10:30  Политическая  Украина
На виборчій дільнці.Ілюстративне фото

Вінницький окружний адмінсуд відмовив у задоволенні другого позову про визнання виборів у межах одномандатного виборчого округу №15 недійсними та скасування рішення окружних виборчих комісій кандидату від партії "Слуга народу" Віталію Пращуку.


 

 

Про це кореспонденту Укрінформу повідомили в інформаційному центрі Вінницького окружного адміністративного суду.


"Кандидат у народні депутати України на позачергових виборах народних депутатів України в одномандатному виборчому окрузі №15 Віталій Пращук 27 липня вдруге звернувся до суду, а 29 липня судом першої інстанції було ухвалено рішення про відмову в задоволенні адміністративного позову", - повідомили у відомстві.


В інформаційному центрі суду уточнили, що першого разу Пращук оскаржував результати виборів на 212 виборчих дільницях мажоритарного округу №15 через нібито порушення, допущені в ході виборчої кампанії, його основною конкуренткою-самовисуванкою Ларисою Білозір. У другому позові йшлося про дві виборчі дільниці, розташовані у м. Тульчин.


Згідно з результатами 100% опрацьованих ЦВК протоколів з округу №15, Лариса Білозір лідирує у мажоритарному окрузі, - її підтримали 26 143 виборців, або 35,87% тих, хто взяв участь в голосуванні. У Пращука - другий результат: 22 356 голосів або 30,67%.

 

 

 

Версия для печати

Читайте также

Обзор сети

Разместить рекламу